Tinklapių dizainai

Dažnai naršant internete tenka pamatyti puslapių, kurie sukelia „Deja Vu“ jausmą, Jums atrodo, jog jau kažkur tai matėte. Ne, Jums nesivaidena, tai yra absoliučiai įmanoma, kadangi yra labai daug puslapių kuriamų naudojant šablonus (ang. „templates“), kurie sutrumpina puslapio kūrėjui jo darbą taip savotiškai apgaunant klientą, žinoma, jeigu jis prieš tai nepranešė, jog puslapį kurs būtent naudodamas šabloną.

Turbūt nėra žmogaus, kuriam patiktų tokia situacija, kai nusiperkat kažkokį naują rūbą ir štai jau kitą dieną Jūsų pažįstamas eina apsirengęs identiškai kaip Jūs, tas pats vyksta ir su puslapiais.

Tinklapio dizainas

Dizaineris ar programuotojas, kuris ruošiasi kurti Jums tinklapį, turėtų pirmiausia pateikti dizaino variantą, kurį koduos, siekdami įsitikinti, jog jis unikalus turėtumėte paprašyti padaryti bent keletą, gal ir nelabai reikšmingų pakeitimų (kurių galbūt jums ir nereikės, betkada galėsite grįžti prie buvusio dizaino varianto). Tokiu būdu bent dalinai įsitikinsite jog Jūsų ruošiamas puslapio atvaizdavimas bus unikalus. Dar vienas
Dizaina.lt kuriami tinklapiai, jų dizainai yra unikalūs ir kuriami atsižvelgiant į visus užsakovo poreikius bei norus.variantas yra įsikelti dizaino failiuką (jpg,png,gif) į google vaizdų paiešką, jei rasite bent 90% panašų paieškos rezultatą į Jūsų kuriamą tinklapio dizainą, žinosite, jog tai užtikrintai gali būti kopija ir Jūsų paslaugų tiekėjas mėgina Jus apgauti.